Dogtra, SportDOG - jakość bez kompromisów

dogtra, obroże elektryczne 

W ofercie marki Dogtra znajdziesz szeroki wybór najwyższej klasy elektronicznych systemów treningowych do amatorskiej i zawodowej tresury psów.

 

Dogtra to trwałe, solidne i wykonane z najlepszych materiałów obroże treningowe wykorzystywane przez najbardziej wymagających użytkowników. W ofercie marki Dogtra znajdziesz produkty typu: elektryczna obroża dla psa, obroża antyszczekowa i niewidoczne ogrodzenie elektroniczne dla psów.

Już średniej klasy produkty tej firmy korzystają z zasilania akumulatorkami i umożliwiają ładowanie elektronicznych obroży i pilotów przez zasilacze wchodzące w skład zestawu.

Ciekawą funkcją obroży tej marki jest funkcja wibracji, która zastępuje klasyczną funkcję ostrzegania dźwiękowego przez co obroże jeszcze lepiej odwracają uwagę psa noszącego obrożę tej firmy od negatywnych zachowań.

W najwyższych modelach marki Dogtra zastosowano również najnowszej klasy akumulatorki Li-Po. Teraz ładowanie zestawu trwa nie więcej niż 2 godziny, a akumulatorki wytrzymują znacznie dłuższy czas pomiędzy ładowaniami.

Jeśli szukasz najlepszych rozwiązań z zakresu elektronicznych obroży treningowych dla psów - trafiłeś we właściwe miejsce. Dogtra to marka, którą najczęściej wybierają profesjonalni treserzy i osoby wykorzystujące obroże elektroniczne do celów myśliwskich.

Masz pytania? Dzwoń 794 11 22 33.