Dogtra, SportDOG - jakość bez kompromisów

Sportdog, obroże

W ofercie marki SportDOG znajdziesz szeroki wybór markowych obroży treningowych do amatorskiej oraz zawodowej tresury psów. Elektroniczne obroże SportDOG zostały przygotowane specjalnie z myślą o użytkownikach potrzebujących dużego zasięgu działanie i wysokiej niezawodności obroży.

 

SportDOG oferuje sprawdzone rozwiązania w możliwie przystępnych cenach. Swoją ofertę kieruje do wymagających użytkowników, a produkty przygotowuje tak by sprawdziły się tak w rękach amatora jak i zawodowego tresera. 

Osobna grupa produktów tej firmy adresowana jest dla psów myśliwskich i osób korzystających intensywnie i w trudnych warunkach z systemów treningowych dla psów. Są to specjalne obroże treningowe serii Sport Trainer.

Zaawansowane obroże treningowe marki SportDOG oferują możliwość programowania i kontroli nawet do czterech psów z jednego pilota. Co ważne, nadajniki umożliwiają wysyłanie komend adresowanych do każdego psa osobno.

Marka SportDOG należy do amerykańskiego koncernu Radio Systems, który jest także właścicielem takich marek jak Staywell oraz Premier. Staywell to znane już całkiem dobrze drzwi dla psów. Natomiast Premier to fenomenalne zabawki edukacyjne dla psów.

Masz pytania? Dzwoń 794 11 22 33.